A3 Tıbbi Cihazlar  

 

 

" artık Türkiye'nin Diyalizörü var..."

   
A3 Tıbbi Cihazlar-diyalizör, dialyzer, hemodialyzer, tıbbi cihaz, medical technology, medical disposible, diafiber, membrana, SYNPHAN
 
BİZE ULAŞIN
 
A3 Tıbbi Cihazlar - 0 212 886 96 18
 

Akcaburgaz Mah. 40. Cadde

No:16 Esenyurt \ İstanbul

 
A3 Firma Broşürümüz için
 tıklayınız
 

Diyalizör Üretim Tesisi

 

A3 Tıbbi Cihazlar bünyesinde diyalizör üretimi amacı ile inşa edilmiş olan tesisimiz, dünyadaki en gelişmiş diyalizör üretim tesislerinden biridir.

Tesis esnek üretim yapabilen ve kendi kendini kontrol eden akıllı tesis olarak inşa edilmiştir.

Muadil tesislerde insan emeği ile gerçekleştirilen montaj süreçleri robotik manupülatörler ile teçhiz edilmiş makinelere yaptırılmaktadır.


Üretim Teknolojisi
Diyalizör üretim tesisinde tüm üretim süreci otomatik makinler tarafından gerçekleştirilmektedir. Üretim her aşamada elektronik kalite kontrolü yapılarak gerçekleştirilmektedir. Kalite kontrolüne ilişkin kaynak ve kesim sonuçları digital imaj analizleri ile denetlenmekte, kaçak ve performans test sonucu, kurutma bilgileri elektronik döküman olarak her diyalizör için ayrı ayrı alınmakta ve barkod numarası altında saklanmaktadır.

Ürün testleri için dünyanın en gelişmiş sensörleri kullanılmıştır.

Poliüretan enjeksiyonu işleminde hiçbir solvent benzeri kimyevi madde kullanılmamaktadır. Kurutma süreci için in line ve out line kurutma ve buhar ile ön sterilizasyon yapan makine geliştirilmiştir. Kurutmada mutlak yağsız hava üreten gelişmiş hava üreticileri kullanılmıştır. Kullanılan teknoloji ile, olası allerji ve duyarlılıkların önüne geçilebilmektedir.

Sterilizasyon Gamma ışını ile yapılmakta ve sterilizasyon sonuçları sürekli test edilmektedir.

 

Ana Sayfa HakkımızdaDiyalizör Üretim Tesisi İletişim | English
Website Keywords; diyalizör, dialyzer, hemodialyzer, tıbbi cihaz, A3 tıbbi cihaz, medical technology, medical disposible, diafiber, membrana, SYNPHAN, plastik ve makine üretim tesisi, diyalizör üretim tesisi

Copyright © 2010-2015 A3 Tıbbi Cihazlar San. Tic. Ltd. Şti.

 

 

|